Спосіб доставки
- Нова-пошта - від 60 грн
- Термін доставки 1-2 дні.
Способи оплати
- На карту Приват або Монобанк
- Часткова передоплата або накладений платіж*.
Пневматична гвинтівка Stoeger RX5 стала першим представником нової лінійки RX, що втілила нову філософію HUMAN TECH DESIGN. основою якої стала функціональна ергономіка та дослідницький досвід.
Нова система PRO ADAPTIVE CHECKERING є особливим рифленням, яке розташовується в критично важливих частинах ложа гвинтівки, дозволяючи інтуїтивно, на дотик, знайти правильне положення рук, для кращого і надійного хвату в різних положеннях.
Гвинтівка оснащена автоматичним запобіжником, який вмикається при кожному зведенні гвинтівки, забезпечуючи від випадкового пострілу.
| Модель | RX5 Synthetic Stock Black |
| Джерело енергії | пружина |
| Довжина ствола | 420 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Колір | черный |
| Країна виробництва | Турция |
| Місткість магазину | 1 пуля |
| Общая длина | 1030 мм |
| Початкова швидкість кулі | 200 м/с |
| Производитель | Stoeger |
| Тип боєприпасів | свинцовые пули |
| Тип прицела | целик и мушка |
| Гарантія, мес | 3 |
