У кошику порожньо!
Спосіб доставки
- Нова-пошта - від 60 грн
- Термін доставки 1-2 дні.
Способи оплати
- На карту Приват або Монобанк
- Часткова передоплата або накладений платіж*.
Пневматична гвинтівка Stoeger RX20 Synthetic Black Combo + оптичний приціл 4х32 - це представник нової лінійки RX (продовження серії гвинтівок X), що втілила в собі функціональна ергономіка та дослідницький досвід. Інші гвинтівки цієї серії також є у нашому магазині.
Клас RX - це ідеальне поєднання технологічного стилю, технічної ефективності та уваги до деталей. Елегантна та ергономічна форма робить рушницю ідеальною для стрілка. Stoeger AIRGUNS та лінійка RX – це стильне втілення технологій.
| Модель | RX20 Synthetic Stock Combo ОП 4х32 Black |
| Джерело енергії | пружина |
| Довжина ствола | 420 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Колір | черный |
| Країна виробництва | Турция |
| Місткість магазину | 1 пуля |
| Общая длина | 1080 мм |
| Початкова швидкість кулі | 305 м/с |
| Производитель | Stoeger |
| Тип боєприпасів | свинцовые пули |
| Тип прицела | целик и мушка |
| Вес | 3 кг |
| Гарантія, мес | 3 |
