Спосіб доставки
- Нова-пошта - від 60 грн
- Термін доставки 1-2 дні.
Способи оплати
- На карту Приват або Монобанк
- Часткова передоплата або накладений платіж*.
Пневматична гвинтівка із попереднім накачуванням (PCP) Puncher Regnum відмінно підійде для розважальної стрільби.
Модель оснащена двопозиційним запобіжником типу прапорця. Як резервуар високого тиску використовується колба з алюмінієвого сплаву. Резервуар розташований паралельно стовбуру. Наявність біатлонного взводу дозволяє перезаряджати зброю з меншим зусиллям та без зайвого шуму. Відкритих прицільних пристроїв немає, але є планка Вівер для можливості встановити оптичний приціл.
Регулювання потилиці прикладу та щоки дозволяє створити максимально комфортні умови для стрілянини.
| Модель | Regnum PCP Synthetic Stock 4, 5 мм |
| Джерело енергії | PCP и компрессионная пневматика |
| Довжина ствола | 550 мм |
| Енергія | 27 Дж |
| Калібр | 4.5 мм |
| Колір | черный |
| Країна виробництва | Турция |
| Місткість магазину | 14 пуль |
| Производитель | Kral |
| Тип боєприпасів | свинцовые пули |
| Тип прицела | отсутствует |
| Вес | 3750 г |
| Гарантія, мес | 12 |
