Спосіб доставки
- Нова-пошта - від 60 грн
- Термін доставки 1-2 дні.
Способи оплати
- На карту Приват або Монобанк
- Часткова передоплата або накладений платіж*.
Продумана конструкція. Дульна енергія – 26 Джоулів. Максимальний тиск резервуару обсягом 265 мл – до 250 бар. Інтегрований саундмодератор надає пневматичній гвинтівці більш привабливого вигляду за рахунок більшої товщини ствола і значно знижує звук пострілу. Ергономічна ложа виконана з дерева (виробник Minelli, Італія). Залежно від моделі вона може бути з бука, горіха або деревини, що ламінує. Регульований потиличник виготовлений з міцної гуми. Відкриті прицільні пристрої відсутні, тому передбачена планка для установки оптики. Гвинтівка має редуктор.
| Модель | Skyhawk Black PCP, 4, 5 мм |
| Джерело енергії | PCP и компрессионная пневматика |
| Калібр | 4.5 мм |
| Країна виробництва | Германия |
| Місткість магазину | 11 пуль |
| Общая длина | 740 мм |
| Производитель | Diana |
| Тип прицела | отсутствует |
| Вес | 2.7 кг |
| Гарантія, мес | 12 |
