Спосіб доставки
- Нова-пошта - від 60 грн
- Термін доставки 1-2 дні.
Способи оплати
- На карту Приват або Монобанк
- Часткова передоплата або накладений платіж*.
Пневматична гвинтівка Crosman Mag Fire Mission Multi-Shot 177 відрізняється вдосконаленим підходом до багатозарядної стрільби та інновацій, піднімаючи планку порівняно з іншими сучасними технологіями.
Пневматична гвинтівка Кросман Mag Fire Mission Multi-Shot 177 включає запатентовану конструкцію з 12 зарядним знімним магазином, яка забезпечує найнижчий профіль у своєму класі і використовує менше компонентів, щоб зменшити кількість осічок або заклинювань. Завдяки технології шумоподавлення Quietfire, приклад з пістолетною рукояттю, що спрямовує «ластівчин хвіст» для ваших улюблених аксесуарів та оптичного прицілу 4x32 мм у комплекті, гвинтівка Mag-Fire Mission забезпечує максимальну продуктивність і надійність незалежно від того, чи знаходитесь ви на стрільбищі або в полі. .
| Модель | Mag Fire Mission Multi-Shot |
| Джерело енергії | газо-пружинный механизм |
| Довжина ствола | 400 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Колір | черный |
| Країна виробництва | США |
| Місткість магазину | 12 пуль |
| Общая длина | 1190 мм |
| Початкова швидкість кулі | 365 м/с |
| Производитель | Crosman |
| Тип боєприпасів | шарики |
| Тип прицела | оптический |
| Вес | 4 кг |
| Гарантія, мес | 12 |
