Спосіб доставки
- Нова-пошта - від 60 грн
- Термін доставки 1-2 дні.
Способи оплати
- На карту Приват або Монобанк
- Часткова передоплата або накладений платіж*.
Пневматичний P226 Air Pistol є копією одного з найвідоміших пістолетів німецької компанії SIG Sauer, який використовується при виконанні бойових та тактичних завдань спеціальними підрозділами військово-морських сил США, офіцерами FBI, а також оперативниками більшості європейських служб. Конструкція пістолета має максимально збалансовані форми та виняткову ергономіку, що робить цей пістолет максимально простим і зручним в обігу. Міцний полімерний корпус пістолета з напрямним профілем Picatinny/Weaver, розташованим на рамці під стволом, дозволяє додатково встановити необхідні аксесуари. вести стрілянину в напівавтоматичному режимі.
| Модель | P226F BB + Pellet |
| Джерело енергії | баллон CO2 |
| Довжина ствола | 120.6 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Колір | бежевый |
| Країна виробництва | Испания |
| Матеріал | пластик |
| Місткість магазину | 16 пуль |
| Общая длина | 201 мм |
| Початкова швидкість кулі | 137 м/с |
| Производитель | Sig Sauer Air |
| Тип боєприпасів | пули/шарики |
| Тип прицела | мушка, целик |
| Вес | 1088 г |
| Гарантія, мес | 12 |
