У кошику порожньо!
Спосіб доставки
- Нова-пошта - від 60 грн
- Термін доставки 1-2 дні.
Способи оплати
- На карту Приват або Монобанк
- Часткова передоплата або накладений платіж*.
Пневматичний пістолет ASG X9 Classic Blowback. Початкова швидкість кулі - 95 м/с, 4.5 мм, Джерело енергії - балон CO2, Місткість магазину - 16 куль
| Модель | X9 Classic Blowback, 4, 5 мм |
| Джерело енергії | баллон CO2 |
| Довжина ствола | 133 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Місткість магазину | 16 пуль |
| Общая длина | 213 мм |
| Початкова швидкість кулі | 95 м/с |
| Производитель | ASG |
| Тип боєприпасів | шарики |
| Тип прицела | мушка, целик |
| Вес | 885 г |
| Гарантія, мес | 12 |
