У кошику порожньо!
Спосіб доставки
- Нова-пошта - від 60 грн
- Термін доставки 1-2 дні.
Способи оплати
- На карту Приват або Монобанк
- Часткова передоплата або накладений платіж*.
Пневматичний пістолет ASG DW 715 Pellet. Початкова швидкість кулі - 125 м/с, 4.5 мм, Джерело енергії - балон CO2 Ємність магазину - 6 куль
| Модель | DW 715 Pellet, 4" 4, 5 мм |
| Джерело енергії | баллон CO2 |
| Довжина ствола | 80 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Матеріал | метал + пластик |
| Місткість магазину | 6 пуль |
| Общая длина | 242 мм |
| Початкова швидкість кулі | 125 м/с |
| Производитель | ASG |
| Тип прицела | мушка, целик |
| Вес | 1060 г |
| Гарантія, мес | 12 |
