Спосіб доставки
- Нова-пошта - від 60 грн
- Термін доставки 1-2 дні.
Способи оплати
- На карту Приват або Монобанк
- Часткова передоплата або накладений платіж*.
Телескопічний кийок складений з міцних металевих циліндрів, об'єднаних за схемою телескопа. Спочатку виріб знаходиться в закритому стані. При різкому помаху руки частини розсуваються, сухе тертя забезпечує щільну фіксацію, а сама кийок перетворюється міцну палицю. Для повернення в початкове положення слід у вертикальному положенні вдарити кінцем об тверде полотно.
Невеликі розміри дозволяють класти кийок в кишеню або ж закріплювати на ремені, забезпечуючи непримітне носіння. Виріб відрізняється не тільки простотою в зверненні, але і надійністю.
| Бренд | USP |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Звичайна сталь |
| Довжина у розкритому стані | 42 см |
| Довжина у складеному стані | 17 см |
| Колір | Сірий |
| Вага | 420 г |
| Розмір у дюймах | 16 |
| Механізм розкладання | Механічний |
| Тип конструкції | Трубчаста |
| Система блокування | Тертя Lock |
| Тип ручки | Нековзна, Рифлена |
| Матеріал ручки | Гума |
| Колір рукояті | Чорний |
| Діаметр рукоятки | від 26 до 33 мм |
| Комплектація | Коробка, Чохол |
