Спосіб доставки
- Нова-пошта - від 60 грн
- Термін доставки 1-2 дні.
Способи оплати
- На карту Приват або Монобанк
- Часткова передоплата або накладений платіж*.
Для всіх, хто цінує в засобах захисту не тільки надійність, але і стильний дизайн, розробники чеської компанії ESP створили телескопічну палицю ESP 21 H GOLD. Перевага цього механізму полягає в його незвичайної забарвленням, адже колір золота в разі грізного знаряддя виглядає досить незвично.
Телескопічний кийок виготовлена у вигляді висувного прута, що складається з трьох сегментів. Для створення сегментів виробник вибрав загартовану сталь. Саме цей матеріал наділяє кийок міцністю, дозволяючи розбивати бетонні конструкції, дошки і цегла без якого-небудь збитку для вироби.
| Бренд | ESP |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Загартована сталь |
| Довжина у розкритому стані | 53 см |
| Довжина у складеному стані | 21 см |
| Колір | Золото |
| Вага | 440 г |
| Розмір у дюймах | 21 |
| Механізм розкладання | Механічний |
| Тип конструкції | Трубчаста |
| Тип сталі | 4130 |
| Марка сталі | CK55 |
| Система блокування | Тертя Lock |
| Тип ручки | Нековзна, Рифлена |
| Матеріал ручки | Гума |
| Колір рукояті | Чорний |
| Діаметр рукоятки | від 26 до 33 мм |
| Комплектація | Кобура, Коробка |
