У кошику порожньо!
Спосіб доставки
- Нова-пошта - від 60 грн
- Термін доставки 1-2 дні.
Способи оплати
- На карту Приват або Монобанк
- Часткова передоплата або накладений платіж*.
Одним з найбільш надійних засобів самозахисту в наш час прийнято вважати телескопічну палицю. Цей предмет є висувний металевий пруток, що складається з декількох трубчастих сегментів, що укладаються один в одного за правилом телескопа. Телескопічний кийок дуже проста в застосуванні і навіть в недосвідчених руках може стати досить потужним зброєю.
| Бренд | ESP |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Загартована сталь |
| Довжина у розкритому стані | 53 см |
| Довжина у складеному стані | 21 см |
| Колір | Чорний |
| Вага | 440 г |
| Розмір у дюймах | 21 |
| Механізм розкладання | Механічний |
| Тип конструкції | Трубчаста |
| Тип сталі | 4130 |
| Марка сталі | CK55 |
| Система блокування | Тертя Lock |
| Тип ручки | Нековзна, Рифлена |
| Матеріал ручки | Гума |
| Колір рукояті | Темно-зелений |
| Діаметр рукоятки | від 26 до 33 мм |
| Комплектація | Кобура, Коробка |
