У кошику порожньо!
Спосіб доставки
- Нова-пошта - від 60 грн
- Термін доставки 1-2 дні.
Способи оплати
- На карту Приват або Монобанк
- Часткова передоплата або накладений платіж*.
Телескопічні кийки 16 HS Compact виготовляються в Чехії фірмою ESP і використовуються як засіб самозахисту силовими структурами, службовцями охоронних відомств і рядовими громадянами. Високопробна загартована сталь, яка використовується у виробництві, дозволяє трощити бетонні стіни без деформування самої палиці, прекрасно отбалансировал, за рахунок чого значно знижено навантаження на кисть.
| Бренд | ESP |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Загартована сталь |
| Довжина у розкритому стані | 41 см |
| Довжина у складеному стані | 16 см |
| Колір | Срібло |
| Вага | 270 г |
| Розмір у дюймах | 16 |
| Механізм розкладання | Механічний |
| Тип конструкції | Трубчаста |
| Тип сталі | 4130 |
| Марка сталі | CK55 |
| Система блокування | Тертя Lock |
| Тип ручки | Компактна, Нековзна, Рифлена |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Колір рукояті | Чорний |
| Діаметр рукоятки | до 25 мм |
| Комплектація | Кліпса, Коробка |
