Спосіб доставки
- Нова-пошта - від 60 грн
- Термін доставки 1-2 дні.
Способи оплати
- На карту Приват або Монобанк
- Часткова передоплата або накладений платіж*.
Телескопічна дубинка — одне з найпрактичніших засобів для особистої самооборони: поєднання компактності та сили удару робить її зручним інструментом в екстремальній ситуації. Ця розкладна дубинка легко поміщається в сумці або бардачку автомобіля, при цьому в розкладеному вигляді перетворюється на міцний та ефективний пристрій для створення дистанції з загрозою.
Телескопічна дубинка Police — оптимальний вибір для людей, які часто пересуваються пішки в умовах підвищеного ризику (вечірні години, малоосвітлені місця), для водіїв, для співробітників охорони і для всіх, хто хоче мати компактний, надійний засіб самооборони.
УВАГА!!!
При розкритті телескопічної дубинки не робити сильних і різких рухів, чим більше буде прикладена сила, тим сильніше її заклинить. У такому стані телескопічна дубинка обміну та поверненню не підлягає.
| Бренд | Musa |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Звичайна сталь |
| Довжина у розкритому стані | 51 см |
| Довжина у складеному стані | 20 см |
| Колір | Чорний |
| Вага | 380 г |
| Розмір у дюймах | 21 |
| Механізм розкладання | Механічний |
| Тип конструкції | Трубчаста |
| Система блокування | Тертя Lock |
| Тип ручки | Ергономічна, Нековзна |
| Матеріал ручки | Гума |
| Колір рукояті | Чорний |
| Діаметр рукоятки | від 26 до 33 мм |
| Комплектація | Чохол |
